Polski Ład ustawa

Polski ład ustawa szczegółowo nakreśla jak skutecznie grabić polskiego podatnika, zwłaszcza w dobie inflacji tak mozolnie budowanej przez strategów Kaczyńskiego – Imposybilizm czy patologia rządów…


Na początku stycznia roku pamiętnego 2022 nastąpiła kumulacja niefartu zdarzeń rządu Mateusza 'sukcesu’ Morawieckiego, w dementowaniu wcześniejszych kłamstw i namolnej narracji echo wizji marketingowej. Wszystko przez przygotowywany w wyjątkowym pośpiechu godnym prędkości czeskiego Pendolino, projekcie przepisów pod dumnym i jak zwykle kompletnie nietrafionym hasłem „Polski Ład ustawa” – Któremu nadano niestety najwyższą rangę i przegłosowano w sejmie, nie pierwszy raz pod osłoną nocy. Chyba nie trzeba tłumaczyć pisowskim mędrcom, że jak się coś szybko robi, to się wpada w zasadzkę nierzetelności, no chyba że robi się to całkowicie świadomie. Tylko pytanie dla jakich celów Panowie samozwańczy patrioci ?

Polski ład czy polski nieład Kaczyńskiego ?

Rządy pisowskich renegatów to jak przysłowiowe wampiry, pasożytujące coraz dobitniej na budżetowych wpływach z naszych zarobków. Psują naszą krew i skrajną niegospodarnością nadwyrężają nerwy. Ewidentnie emanują wstręt to dziennego światła, poprzez obawy do uchwalania ustaw w pełnej transparentności dnia, jakby niechybnie zamierzali ukrywać prawdę przed wyborcą. Całe szczęście że w każdej sprawie można liczyć na mądre i fundamentalne wytłumaczenie, oświeconych jego wiedzą przedstawicieli.

Swoje argumenty zawsze bardzo chętnie i rzeczowo wyjaśnia spragnionemu logiki narodowi – Ryszard 'mówiące plecy’ Terlecki. Przeważnie z ust tego impertynenta odwróconego do wyborcy zawsze plecami, i innych podobnych orłów można się dowiedzieć, że za sukces odpowiedzialna jest Partia Jarosława 'Pegasusa’ Kaczyńskiego, a w razie jakiejkolwiek porażki winę wyłącznie ponosi przewodniczący Tusk, Unia Europejska, Niemcy, i w ogóle wina jest wszystkich Polaków że wybrali takie bagno jak PiS !

Wracając jednak do sukcesu jakim miał być osławiony „Polski ład”, – zanim odbył się jego start, dużo wcześniej nastąpił falstart. Tabuny wozów kolorowych wraz z mównicami dla Pana Morawieckiego i drabinami dla dyktatora, przetoczyły się przez cały kraj jak długi on i szeroki, po to by ujawnić ojca i matkę tego sukcesu. Czy oby nie za szybko zaczęto chwalić, jak zwykle nie mając kompletnie pojęcia o czym tak naprawdę bzdury plotą ?

Poza tym wysoce niemoralne jest wciskanie kitu w rowek i zmuszanie do spożywania niestrawnej kiełbasy wyborczej, oczywiście że z pieniędzy podatnika… A potem dziwisz się obywatelu skąd sraczka na widok premiera Morawieckiego ? Jednakże według niego rząd stać jest na to ! – i nieodzowny wydaje się w takich przypadkach sztab ludzi, no bo pewnie bez horrendalnie bijącej nas wszystkich po kieszeni reklamy zasiłków, żaden obywatel nie miałby ochoty skorzystać z dobrobytu i lepszego życia…

Można mieć wrażenie według patologicznej logiki rządowej, że nie każdy Polak chce mieć lepiej, więc oczywiste jest że Mateusz 'pinokio’ Morawiecki musi do tego zmuszać, choćby w tym samym stopniu co potrzebne było objeżdżanie propagandy rządowej by zachęcać swego czasu do pobierania zasiłku 500 plus ! Gdyby nie taka spektakularna akcja reklamowa, to nikt na pewno z powodu wstrętu do wzbogacenia i wyniosłej dumy nie skorzystałby z tych środków… A poprzez nagromadzenie nadrukowanych w tak dużych ilościach pieniędzy, PISowski nierząd i NBP miałyby dopiero poważny problem co zrobić z nadrukowanymi przez Glapińskiego pieniędzmi. Ale wróćmy do powagi…

Wygląda na to że priorytetem tej władzy jest ględzenie na okrągło, o skutkach iluzorycznego dobrobytu jaki spłynie na obywateli. Tylko nasuwa się natychmiast pytanie, kto w tym czasie rządzi naszym krajem, gdy pisowska propaganda znajduje się w permanentnej delegacji. Wyjątkowo natrętnie reklamowane są przez złotoustego premiera znane już przecież dobrze projekty, co poddaje wątpliwość czy Pan Morawiecki znajduje w ogóle czas na wykonywanie przypisanej jego obowiązkom pracy. A przecież tępą propaganda kompletnie nie jest wpisana w grafik obowiązków, a jest niemoralnym czynnikiem komunistycznej władzy PiS.

Zdarza się nierzadko że rzecznik rządu nie wie o czym mówi, albo co bardziej groźne kłamie. Strofując prostacko reporterów wolnych mediów TVN, poucza o swojej nieomylności z argumentacją godną pożałowania. Takie normy wypowiedzi niestety przyjmuje każdy propagator idei rządowej, który wciela się w rolę rzecznika, niestety z tak samo porażającą etykietą braku elementarnej logiki.

Efektem tego jest zaprzeczanie wszystkim malwersacjom, nieudolności, i niegospodarności. Dopiero gdy temat jest wałkowany przez media i nie schodzi z ust społeczeństwa oburzonego skalą procederu, politycy zaczynają cofać się o krok w zeznaniach, i odwracać kota prezesa ogonem, ale nadal nie mówiąc prawdy. To oczywiście męczące dla obywateli, ale jest to aspekt psychologiczny do pewnego momentu wycelowany świadomie w obywatela, – właśnie po to by z nadmiaru złych informacji i bezsilności, wyłączył się z śledzenia tego co wyrabia kwiat władzy.

Polski ład towarzysza Kaczyńskiego i okrągłego cyrku na wiejskiej, stał się niebezpiecznym narzędziem dla stabilności budżetu Polaków, i uprasza się Mateusza 'miska ryżu’ Morawieckiego, o wdrożenie najlepiej kilkudziesięciu tarcz osłonowych naraz ( znając zerową ich skuteczność )… przed systemem który wprost okrada polskie portfele.

Polski Ład ustawa

PEGASUS dla każdego obywatela

PEGASUS dobry na terrorystę, czy może lepszy na parlamentarzystę ?
A co za różnica dla obozu władzy !
To tylko 25 mln złotych podatnika

Jarosław 'balbina’ Kaczyński informuje w zawłaszczonych mediach, pomimo wcześniejszego okłamującego wyborcę przekazu medialnego, że Pegasus jednak jest na wyposażeniu Pana Kamińskiego, ale z zastrzeżeniem że system nie był wykorzystywany do inwigilacji politycznej. Czyli że niby co… – podsłuchiwali i podglądali życie erotyczne ? Po słynnych na całą Polskę inscenizacjach Służb Specjalnych i konferencji końskiej pornografii, miałem podejrzenia co do problemów emocjonalnych tych panów i stopnia zboczenia. A przecież w ramach performansu i rozluźnienia pośladków, wystarczyło zapodać jakiś wystrzałowy kawał o przełożonym, niezrozumiały całkowicie dla dzieci. Na przykład w tej samej estetyce i konwencji zwierzęcej typu: „Co robi Jarosław zapytany o seks ?  – Odwraca kota ogonem !”
Czy istnieje coś takiego jak wstyd, moralność i opamiętanie u orłów agentury pisowskiej ???

Niestety narzędzie do walki z najgroźniejszymi krwawymi przestępcami terrorystycznymi „Pegasus”, zostało wykorzystane bez opamiętania i żadnych refleksji przeciwko opozycji w dniu wyborów parlamentarnych. Co w efekcie powinno być jednoznaczne z podaniem się do dymisji premiera Mateusza Morawieckiego i całej tej machiny inwigilującej obywateli kraju…

Telefon senatora Krzysztofa Brejzy będącego w kampanii wyborczej w 2019 roku szefem sztabu Koalicji Obywatelskiej, został 33 razy hakowany przez system Pegasusa – za sprawą Służb Specjalnych polskiego rządu. I chyba nie ma takiego naiwnego człowieka, który uwierzyłby w kłamstwa Kaczyńskiego o działaniach niezwiązanych z trybem wyborczym. To raczej coś w rodzaju znanej parodii Prawa polskiego w sejmie: „Panie marszałku ja bez trybu” ! Ten człowiek rzeczywiście już działa bez jakiegokolwiek trybu, wręcz poza prawem i poza Konstytucją.

Niesmaczne jest też zachowanie chóru politycznych pawianów zwiastujących przekaz dnia budowany mozolnie na Nowogrodzkiej,  z uporem maniaka twierdzących od początku grudnia że takiego urządzenia jak Pegasus nigdy Służby Specjalne Prawa i Sprawiedliwości nie posiadały i na pewno nie kupowały. Chore jest to że ludzie kompletnie niewiarygodni w zeznaniach, i ze swoim dawno spalonym autorytetem moralnym, wyśmiewają wszystkich dookoła, prostacko przyrównując system antyterrorystyczny za 25 mln złotych – do konsoli gry komputerowej, tudzież konia ze skrzydłami. „Ziobro w ogniu pytań o inwigilację Pegasusem.”

Poza pisowskim szambem moralnym i wieloma aspektami wykluczającymi ten obóz z jakiejkolwiek wiarygodności, pojawia się i ten… Otóż Pegasus został zakupiony z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym, czyli nie mającym nic wspólnego z celem.

Pegasus powinien być wycelowany w mordercę terrorystę – a nie w parlamentarzystę z immunitetem poselskim ! Ktoś zapyta a co za różnica dla skompromitowanej władzy. Różnica jest taka że jakby przyszła konieczność wykorzystania Pegasusa do celów dla których został stworzony, to polskie władze nie otrzymają już licencji z powodu przekroczenia międzynarodowych norm prawnych przewidzianych dla państw demokratycznych. Co jest do pewnego stopnia optymistyczną informacją ze względu na przestępcze zakusy rządu wycelowane w polskich obywateli. Czy te Pany są ślepe i głuche na zagrożenia terrorystyczne, a co gdy zajdzie taka potrzeba ? Jako naród jesteśmy ubezwłasnowolnieni przez opętany chorobą psychiczną rząd Prawa  i Sprawiedliwości, który ponad bezpieczeństwo kraju stawia bezkresność swojej władzy i niedopuszczenie tych którzy chcieliby rozliczyć  przestępców.

Przy okazji hurtowej dementi dyktatora, przydałoby się do kumulacji odwoływania pisowskich kłamstw, aby nakazał Pani premier Beacie 'nam się należało’ Szydło, przyznanie prawdy o tym że kłamała przed sądem w sprawie wypadku Pana Sebastiana. Duża część społeczeństwa  uważa że tej Pani premier cały czas się należy, ale całkiem coś innego.

Polski Ład ustawa

Śmieszna władza i szkodliwa dla rodaków.
Polski Ład to góra lodowa

Z powodu natłoku kłamstw zdążyliśmy się niestety przyzwyczaić do takiej normy, że pisowska władza kłamie lub jak kto woli stale mija się z prawdą. Potwierdzeniem są choćby dwa prawomocne wyroki sądowe Mateusza Morawieckiego za kłamstwa podczas kampanii wyborczych. Ja jednak mam skrajnie inne odczucia i brakuje mi już naprawdę skrawka prawdy, przekazywanej przez ten wrogi społeczeństwu odłam władzy. „Pegasus się znalazł a Kaczyński traci na polskim ładzie”

Niestety brak mechanizmów kontroli jak to widać po innych systemach autorytarnych, prowadzi nie tylko do korupcji, ale do całkowitego i skutecznego zagłuszenia oponentów politycznych, a nawet do likwidacji świadków. Jak daleko posuną się Ci co teraz rządzą naszym krajem, tego nie wie nikt. Wiadomym jest jednak że muszą mieć świadomość co zrobili z państwem polskim, i co za to grozi w państwie prawa którym kiedyś Polska jednak była.

Wszyscy oni będą prawnie odpowiadać między innymi za zniszczenie trójpodziału władzy i na szczęście tylko częściowo struktury Sądów. Żyjemy w kompletnym bezprawiu, i fasadzie praworządności,  nic nie działa zgodnie z Konstytucją, a jeden element pociąga za sobą kolejne problemy i niezgodności prawne. Przy okazji zamachu na demokratyczne organy państwa przejęto w całości też Trybunał i zrobiono z tej instytucji szopkę.

W tym momencie nie ma już żadnego wentyla bezpieczeństwa i Polska krwawi. Niestety ale prezydent który w ramach przepisów Konstytucji ma stać na straży bezpieczeństwa i tejże Konstytucji bronić, niestety nie raz już tę Konstytucję złamał. Wiadomym jest nie od dziś, że nie jest też samodzielny w jakichkolwiek decyzjach. Jest to porażka dla wszystkich Polaków, bo przecież obiecywał – a jakże, że będzie prezydentem wszystkich Polaków. Teraz najdelikatniejsze określenie tej jednostki to marionetka. Nawet promotorzy Uniwersytetu Jagiellońskiego wstydzą się że przyłożyli rękę do takiego finału.

Często widać butę w wypowiedziach dygnitarzy pisowskich w stosunku do ogółu społeczeństwa. Ale czy oni liczą że na czas wyborów wymażą z pamięci Polaków wszystkie te świństwa, czy może liczą że uda im się sfałszować wybory ? Niedostatkiem inteligencji pisowskiej są wypowiedzi z godnym pożałowania sarkazmem na poziomie przedszkolaka, kierowane do dziennikarzy. Tak naprawdę odpowiedzi kierowane są wprost do społeczeństwa, które dziennikarzy wyznaczyło na strażników kontrolujących poczynania wszystkich kolejnych rządów. Przyrównywanie Pegasusa do konia ze skrzydłami albo do sławnej konsoli, to naprawdę nie jest śmieszne Panie Ziobro, to degrengolada umysłowa, i trudno powiedzieć czy istnieje na to jakieś skuteczne lekarstwo. Pan premier Miller cały czas się nie myli.

Oczywiście można zrobić tak by społeczeństwo przestało się śmiać ze zgniłej od korupcji władzy, i zadziałać na różne sposoby, na przykład wyłączając internet i przejmując siłą wolne media. Podobnie jak protoplaści z PZPR którzy wykańczali opozycję, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu likwidując ludzi. Pomoc sąsiedzka do stłumienia strajków jak za czasów generała Jaruzelskiego raczej nie wchodzi w grę, bo dyplomatołki z PiS nie umieją prowadzić żadnych konstruktywnych rozmów i chyba z większością państw prowadzą jakąś bitwę, albo przynajmniej pauzę dyplomatyczną.

Dobry przykład co może nas jeszcze czekać, ale także tych u władzy, pokazuje sytuacja w Kazachstanie, gdzie ludzie o ironio wyszli na ulicę po drastycznych podwyżkach gazu ! U nas przy tak wspaniałej ekipie Glapińskiego podwyżki dopiero się rozkręcają. Cały czas wisi też miecz Damoklesa w postaci kosztów energii elektrycznej, której podwyżkę zapowiedzieli rządzący już dawno temu, a wiadomym jest że nośnikiem wszystkich innych kosztów jest benzyna, prąd i gaz.

Porównując jeszcze raz sytuację do stanu wojennego generała Jaruzelskiego, na razie pisowki dyktator tylko od czasu do czasu posługuję się organami represji, łamiąc w przenośni kręgosłup wszystkim kobietom, i w realiach polskich ulic łamie kości rąk młodym kobietom, zamierzającym do skutku przeciwstawiać się tępemu reżimowi towarzysza Kaczyńskiego. Ale jeżeli ktoś jest wrogiem naszych matek, żon, i córek to jest wrogiem numer 1 całego społeczeństwa ! Tak jak kiedyś komuniści z PRLu  wykorzystywali Milicję Obywatelską i ZOMO do krwawego tłumienia strajków, tak dzisiejsza komuna pisowska cały czas zbroi oddziały obecnej Policji przeciwko swojemu narodowi. Niestety historia szybko zatoczyła koło, a komuniści jednak nie odeszli, tylko ukrywają się pod przykrywką logo Prawa i Sprawiedliwości.

Czy to już agonia niekonstytucyjnej władzy ? Czy towarzysze patrioci zaczynają jak przez mgłę widzieć życie w kratę i w paski ? Oby jak najszybciej, bo sytuacja wymaga wieloletniej odbudowy przez mądry rząd, tego co z takim zapałem zburzył nierząd Prawa i Sprawiedliwości.

Gdy patrzę na obłudę tancerzy z Torunia to zastanawiam się jaki taniec modny jest we więzieniu. - Może tańczymy Labado.... obowiązkowo rytm patriotyczny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top