500 plus

Od rozdawnictwa # 500 plus # do zawłaszczenia państwa przez towarzyszy narodowych patriotów i fundamentalistów religijnych


500 plus świadczenia wprowadzono podstępem w celach kompletnej destrukcji i zawłaszczenia państwa przez towarzyszy patriotów, co doprowadziło do skrajnego zadłużenia budżetu – zresztą tak jak to ostrzegała wcześniej opozycja. W konsekwencji strukturalnego rozdawnictwa, nie zostaje już nic w portfelu Polaka, co także negatywnie wpływa na gospodarkę, i koło się zamyka.


Lex-TVN
Kolejny zamach na demokrację

Dziś czyli 17.12.2021 roku rządy chorego z nienawiści do Polaków dyktatora, posunęły się o kolejny krok w zabieraniu Polakom praw obywatelskich. Sejm do którego wstyd się przyznać że jest przedstawicielem narodu, podjął kolejną sprzeczną z prawem i Konstytucją Polski ustawę, o odbieraniu Polakom możliwości do rzetelnej informacji. Lex-TVN i wszystko jasne ! W tym momencie ustawa nie została wprowadzona w życie bo formalności prawne wymagają ( jeszcze ) między innymi podpisu prezydenta, który wiadomo że jest bezwolnym narzędziem w rękach partii rządzącej, jak wszystkie inne instytucje w tym chorym kraju. Chodzi o to komunistom pisowskim żebyśmy przestali dowiadywać się o przestępstwach nomen omen Prawa i Sprawiedliwości i rządu Mateusza Morawieckiego.

To się dzieje kochani na naszych oczach. Komuna jak za Gomułki i Gierka. Ludzie politycznego karła niby zwalczający starą komunę, sami ją wprowadzają do twojego domu jakim jest Polska ! Odbierają Ci po kolei wszystkie prawa obywatelskie zasłaniając się pandemią, a teraz jeszcze wprowadzają cenzurę. To musi się skończyć na ulicy, rozlewem polskiej krwi niestety. Sukcesy pisowskiego ZOMO widzieliśmy niedawno w starciu z kobietami na ulicy. Łamanie rąk na wiecach naszym dzieciom przez organy milicji obywatelskiej to niestety zaczyna być norma.

Komuna wróciła pod przykrywką patriotycznych haseł i obłudą państwowego katolicyzmu. Nie ma też NSZZ Solidarności, który to ruch skończył się definitywnie wraz z odejściem Lecha Wałęsy i dobraniem się do władz związku wrogich kacyków. Dziś 'solidarność’ obłudnej Dudy to klakierzy partii rządzącej. Nie daj się nabrać na przebierańców. Zwalczaj PiS jak tylko możesz ! Dopóki nie jest za późno.
To jest już wojna – którą Kaczyński wypowiedział Polakom.
Albo on – albo MY !

Zawsze głosuj przeciwko ustawie Lex-TVN i sprzeciwiaj się innym ustawom tej władzy, bo w większości są niekonstytucyjne. To j także twój głos na rozliczenie kadencji kłamców rządowych i ich malwersacji.
Tym razem się nie udało dywersantom, ale niewątpliwie będą dalej próbować, aż do krwawych żniw wojny polsko-polskiej.


Wystarczy nie kraść !

500 plus jak manna z nieba !
Czy będzie krach ?

Rządowy program „ Rodzina 500 plus ” miał oficjalnie za zadanie sprowokować młode małżeństwa do płodzenia potomstwa, by odwrócić niż demograficzny w Polsce. Pisowscy ignoranci nie słuchali negatywnych opinii ekonomistów o tym projekcie, ponieważ w rzeczywistości chodziło o zawrócenie w głowach naiwnym i tym nie umiejącym liczyć obywatelom, a także o przekupstwo wyborcze. Celem rządowej propagandy były w większości młode pary Polaków, najniższe warstwy społeczne, a przy okazji elektorat w podeszłym wieku, których to obywateli najłatwiej omamić jednych obietnicami, drugich religijnymi hasłami.

No bo kto nie marzy o krainie mlekiem i miodem płynącej ? Często od takiego nawiedzonego entuzjasty można było usłyszeć euforyczne opinie że „Czego ci nie da PO to PIS-da”. Ile jest teraz warte Polaku 500 złotych, zarówno dla prawdziwego menela jak i dla patrioty ? Wszystko niestety zżarła inflacja sprowokowana przez działania pisowskiej podłej zmiany, a Polskie dzieci jak były biedne i głodne – tak są nadal, bo kto nie dbał o swoje dzieci to nie zadba nigdy, a kto zawsze dba, to będzie dbał bez obłudnej pomocy. Poza tym duża część elektoratu pisowskiego przeznaczała 500 plus „na zdrowie” – czyli na upojne toasty za zdrowie członków PIS.

Po szumnej propagandzie sukcesu jakim było rozdawnictwo 500 plus, wielu Polaków uwierzyło w bajki i dało się ponieść kłamstwom medialnym, w szczególności płynącym szeroką lawą z „mediów Narodowych”. Niestety tych naszych pieniędzy już nie ma, a budżet państwa został całkowicie rozwalony, co można było usłyszeć podczas słynnej reasumpcji projektu ustawy przez marszałek Witek. Budżet Polaków przehulany przez Prawo i Sprawiedliwość na obietnice przedwyborcze, nigdy do kasy państwa już nie wróci. A bieda jak była, tak będzie coraz większa dzięki pisowskiej władzy. Jedynym pewnikiem jest to że premier Morawiecki wyjdzie na mównicę i powie jak zwykle, że władza odniosła kolejny sukces, a on jest jego ojcem i matką !

Oj dużo nazbierało się 'sukcesów’ przez dwie kadencje tych rządów. Każdy Polak zarabiający na tych orłów, liczy na ich roztropność i uczciwość a co dostaje ? W głowach im się kompletnie poprzewracało, a to my niestety musimy na nich pracować  i ich utrzymywać. Co jednak nie oznacza że zgadzamy się na rozrzutność kłamstwa i malwersacje. Musimy także uświadamiać bezmyślny elektorat pisowski, że rząd nie rozdaje ze swojej kieszeni, ani nie wyczarowuje królika z kapelusza. To wszystko co niby tak hojnie Wam daje, najpierw musi odebrać w formie podatków. Tyle tylko że to nadal są pieniądze wszystkich Polaków a nie jednej Beaty, Jarka albo Mateusza…

500 plus

Przekupieni wizją propagandy
– 500 plus zmiany na gorsze

Przyjdzie oczywiście – bo MUSI przyjść czas, dokładnego rozliczenia ” dobrej zmiany „. Oligarchia pisowska uwłaszczyła się na państwowej własności, i woleliby uniknąć wszelkich komentarzy i ludu osądu. Ale miejmy nadzieję że nie unikną prędzej czy później niezawisłych Sądów. Oceniając ten rząd pod względem wykonania projektu 500 plus, z punktu widzenia efektów dla gospodarki, nota jest jednoznaczna i kompromitująca ten rząd.  Ale to nie jedyny ich problem.

Po wyroku pseudo trybunału Juli Przyłębskiej, niż demograficzny niestety jeszcze bardziej się pogłębi, ponieważ każdy logicznie myślący Polak musi mieć świadomość, że mimo tego że do heroizmu zmuszane są niby tylko kobiety, to profity orzeczenia trybunału Juli Przyłębskiej poniosą całe polskie rodziny,  a nie tylko kobiety. Obciążone koniecznością wychowywania tego co rządzący nazywają szczęśliwym macierzyństwem i dzieciństwem, – będą całe rodziny. Nie można chroniąc płód jednocześnie deptać praw obywatelskich. Jeżeli obrońcy płodu chcą robić sobie piekło z życia to droga wolna i wybór jednostki. Ale do heroizmu nie można nikogo zmuszać, bo jest to przestępstwo, i każda następna władza to potwierdzi – taką mam nadzieję.

Dzięki obecnym hierarchom kościelnym narażana jest na swoistą życiową drogę krzyżową każda polska rodzina, która może coś takiego doświadczyć. Bo to na zamówienie przedwyborcze kościelnej władzy, rząd realizuje dekrety upodlenia Polaków dla celów zawładnięcia władzą absolutną i dobrami doczesnymi. I tylko jedno różni te dwie władze świecką i kościelną od czasów jakby się wydawało słusznie minionych, że kościół za czasów komunistów był po stronie społeczeństwa będąc jednocześnie inwigilowanym i represjonowany przez dyktaturę PZPR.

Dzięki wprowadzonym tylnymi drzwiami wbrew świadomości większości Polaków przepisom, polski rząd doprowadza to pogwałcenia praw człowieka i cofa Polskę do czasów średniowiecza. Ale że jest to prawo na zamówienie hierarchów kościoła, to każdy powinien pamiętać. Czy obecna władza nie wie, że tak jak komunistom odebraliśmy ich pochód jednowładzy, tak samo rozliczone zostanie szaleństwo nazwane Prawo i Sprawiedliwość.

500 plus

Aberracje towarzysza Balbiny

Nikt nie przekona wodza że białe jest białe a czarne czarne – przynajmniej on tak twierdzi…
Czy to było tylko przejęzyczenie, czy może wycelowana w społeczeństwo groźba ? Idąc dalej tym tropem, nikt nie powie towarzyszowi że czerwone to czerwone, ale widać że wraz z Balbiną powróciło w aurze proletariatu. Miejmy nadzieję że tym przebierańcom już niedługo zostaną odebrane atrybuty władzy, a działania przeciwko narodowi zostaną surowo rozliczone, do końca niezniszczoną Temidą.

Jakie cele przyświecają jedynie nieomylnej i w miłosierdziu panującej nam, patriotycznej i nie lękającej się żadnego urojonego wroga władzy PIS ?

Cele strategiczne

 • osłabić strukturę wojskową, na rzecz cywilnej WOT
 • indoktrynować naród propagandą rządowej telewizji narodowej
 • zlikwidować politykę zagraniczną na rzecz pisowskiej racji stanu
 • zamiast oświaty do szkół wprowadzić ideologię i ugruntować średniowiecze
 • zlikwidować trójpodział władzy
 • stworzyć system karania nieposłusznych władzy sędziów
 • zatrudnić sędziów na telefon
 • wszystko doszczętnie zburzyć, potem odbudowując, w kolejności ogłaszać sukcesem partii
 • doić spółki skarbowe dzięki zatrudnionej kadrze swojaków
 • osłabiać a wręcz niszczyć samorządy regionalne szczególnie gdy są w „obcych rękach”
 • wprowadzać reformy ( np. oświaty ) za które niech zapłacą samorządy
 • przejąć wszystkie media i internet
 • znacjonalizować gospodarkę i uzależnić centralnie
 • pałką milicyjną i represjami wybić z głowy pokojowe wiece oraz możliwość strajkowania – zomo nigdy nie zawodzi i najlepiej radzi sobie z kobietami i dziećmi
 • powołać w każdej jednostce administracyjnej i zakładowej komisarza politycznego
 • zubożyć naród podatkami, i nabić kasę partyjną uderzając w naród inflacją
 • postawić w każdym zakątku polski pomnik wodza
 • zatrudnić agencje do utrzymywania wysokich słupków poparcia
 • sprawdzać nawet w nocy czy prezesowi słupek nie opada

Prezes dochodzi – wersja tylko dla dorosłych !
Co bardziej podekscytowanym obywatelom tego kraju nasuwa się pytanie, Ile jeszcze pozostało by prezes wreszcie doszedł i zakończył to wyjątkowo zapewne mozolne dochodzenie ? W tym wieku etap może być bardzo trudny dla starszego człowieka, ale stanowczo zasłużył na wyjątkową nagrodę… wyrzucenia na śmietnik historii, i miejmy nadzieje że odbierze od udręczonego narodu to na co zasłużył w odpowiednim czasie. Tak nam dopomóż…

Osiągnięcia PIS na polu walki z narodem polskim są okazałe, ale już dawno przestałem liczyć, bo tego się nie da pojąć. Codziennie jesteśmy okradani z milionów i nikt nie może nad tym zapanować, no bo przecież to ośmiorniczki były dopiero przekrętem, a nie tańczący pogo rządzący u tatusia w Toruniu, którzy to dumni tancerze pompują w geotermię i samego tatusia miliony złotych polskiego podatnika gdy tylko redempterorysta zapłacze na całe radyjo….

Co łaska i bez śladu ewidencji, czyli roztrwaniany Polaków budżet. A to nie jest takie proste zatrzeć wszystkie ślady, aby podatnik nie wiedział że cały czas płaci za zobowiązania przedwyborcze PIS wobec Torunia. Ale czy to nie jest korupcja ? Jak przekazać na świętojebliwego torunianina milionowe kwoty, tak by durny naród nie zazdrościł potęgi biznesmena. A najgorsze są te nadgorliwe pismaki z TVN śledzący każdy ruch władzy. Nie daj Boże jeszcze jakieś wycieki maili z kancelarii premiera, jednak wtedy można zawsze powiedzieć że to Fake-newsy łamane tajemnicą państwową.

500 plus

Łukaszenka to szalenie ciepły człowiek według Karczewskiego. Czy Putin także ?

Ciepły człowiek ! Takie ciepłe słowa o dyktatorze białoruskim Łukaszence który prowadzi obecnie wojnę hybrydową z Polską i Ukrainą, a także jest wspólnikiem cara Putina, wypowiedział marszałek senatu Stanisław Karczewski. Nie znajduję słów na podorędziu jak w najcieplejszy sposób wypowiedzieć się o marszałku Karczewskim. Ach szkoda gadać !

Jedno co można powiedzieć o Karczewskim – że to największy ideowiec czasów nowożytnych, przynajmniej tyle On sam o sobie może powiedzieć, i niestety nikt więcej. Wszyscy inni wyśmiewają tego Pana, wiedząc że w jego przypadku idea została sprofanowana i wyceniona na 400 tyś polskich złotych. Trochę nie ładnie mówić jedno a robić drugie, ale wygląda na to że taka jest norma w szeregach 'dobrej zmiany’. Przed tymi samochwałami w historii Polski nie było większych hipokrytów, siebie wywyższających i stawiających za wzór. Wiedząc jednocześnie że to co mówią pisowscy kacykowie nigdy nie jest prawdą, a jest formą na pokaz. W ogóle doradzałbym marszałkowi dużo więcej samokrytyki, bo trzeba być naprawdę wzorem by obiektywnie pouczać innych, chyba że ma się Polaków za głupców.

Dlatego od dawna zatrważa wielu Polaków pomysł marszałka, by skutecznie chronić się przed Covidem najlepszymi polskimi jabłkami… Mam w związku z tym newralgiczne pytanie do niego, – „Jakim gatunkiem jabłoni chronić organizm, by być w stu procentach pewnym negatywnego testu panie Karczewski ?” I proszę nie wyśmiewać Pana marszałka Karczewskiego, bo każdy kompletny laik w dziedzinie medycyny, może potwierdzić że jabłka tak jak i inne zdrowe owoce, nie zaszkodzą przy ochronie przed żadną, nawet tą najgorszą chorobą jaką jest Covid. Znając jednak profesję Pana marszałka niejeden koń by się uśmiał, słuchając że lekarz Karczewski zaleca pacjentom jabłka na Covid-19. Jak to się mówi, niech mu będzie na zdrowie psychiczne !

Kryształowy Banaś obecnie sprawujący urząd prezesa Najwyższej Izby Kontroli o którym władza mówi obecnie że to niewiarygodne co wyprawia ten człowiek wypełniając swoje obowiązki. Stał się głównym celem pisowskiej propagandy, próbując kontrolować nieekonomiczne poczynania Prawa i Sprawiedliwości. Komu to wszystko służy ? Komu służy podkopywanie niezawisłych sądów i najwyższych organów władzy przez sprawujący obecnie tymczasową władzę polski rząd pisowski ?

Całkiem niedawno Kryształowy Banaś wychwalany był w peanach i zachwytach, jak to go określił człowiek od idei za 400 tysięcy złotych czyli Stanisław Karczewski. Wygląda jakby Ci ludzie nie wiedzieli co mówią, jakby ktoś im kazał tworzyć narrację niezależną od rzeczywistości. A nazajutrz można się wyśmiewać z prostactwa ich wypowiedzi, lub choćby z zaprzeczania sobie tym co sami mówią. Same mądre głowy w tym pisie, co głowa to mądrzejsza. Tylko te bzdurne wypowiedzi bez składu i logiki, na poziomie średnio przedszkolnym – coś z tym pijarowcy powinni zrobić.

500 plus

Co by tu jeszcze spieprzyć Panowie. Co by tu jeszcze …

Oczywiście mam świadomość że mogę się narazić na hejt Piebiaków „czyniących dobro” ku uciesze Zbyszka i Jarka, dowiadując się na przykład że jestem esbekiem, którym notabene nigdy nie byłem. Trzeba się liczyć z szykanami władzy PiS, nawet gdy przyjdą internować opozycję jak kiedyś czyniła komunistyczna władza PRL ! Oni teraz nazywają to hejtem, bo prawda o przestępczości władzy nigdy nie była dla żadnej władzy wygodna. W medialnych przekazach propagandowych miłościwie panującej nam partii Prawo i Sprawiedliwość jest  dużo herezji, zabobonów i ciemnoty.

Wygląda na to że poza tym że ogołocili nasz budżet z pieniędzy, to cofają nas do słusznie minionej epoki Edwarda Gierka. Bo ten właśnie Edward jak niektórzy może pamiętają, mocno zapożyczył nasze ludowe państwo. A czy może ktoś zadał sobie trud zainteresowania się faktem, na ile zadurzyło nas Polaków w przeciągu swoich kadencji państwo PIS ? Czy jest to bardziej 400mld czy 600mld złotych ? Faktem niespornym jest że żaden rząd nie dopuścił się wcześniej takiej niegospodarności i marnowania naszych pieniędzy. A zaistniała na własne zamówienie rządu i NBP inflacja , powoduje że także dług publiczny rośnie w tempie geometrycznym.

Nawiązując do tytułu artykułu należy podkreślić łatwość tej miernej i tekturowej władzy, w mianowaniu się przymiotnikami patriotów, niezależnie od rzeczywistości. Oczywiście przyjdzie czas że historia zweryfikuje jak bardzo wszyscy Oni są patriotami, katolikami i tak prędzej ! Bo wygląda na to że nikt tak dobrze się nie wypowie o pisowcu jak on sam zareklamuje !

Ta partia patriotów samozwańczych działa niewątpliwie na podstawowych filarach, które w skrócie i obrazowo można by podsumować następującymi  zasadami: 
– krzycz dygnitarzu pisowski -„łap złodzieja !” dla odwrócenia uwagi od siebie
– nazywaj wszystkich  oponentów  esbekami czy komunistami gdy obywatel wypowiada o tobie prawdę

Obywatele tego państwa informują organy władzy Prawa i Sprawiedliwości, że jednowładza komunistyczna PZPR już przeminęła, głosząc o dziwo hasła także patriotyczne. Wtedy kto się sprzeciwiał PZPR był wrogiem numer jeden, teraz jakby wróciła ta sama narracja za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Gdyby ktoś podniósł rękę na tamtą władzę ludową, mógł spodziewać się jej odcięcia. A do czego zmierzają obecni towarzysze patrioci ?

Jaki wspólny mianownik ma były wódz rzeszy Hitler, Polska Zjednoczona Partia Robotnicza a także Prawo i Sprawiedliwość, które to organy noszą na sztandarach te same hasła i mają podobne doktryny. Ktoś powie że PZPR nie była przecież partią demokratyczną, ale przecież głosiła co innego niż czyniła – więc czym się różniła od tych co teraz kłamią ? Hitler też dzielił na lepszy / gorszy sort i wprowadził władze absolutną, a PZPR nieomylną. Kto w tym wszystkim znajdzie jakąś różnicę, a do kotła patriotów można by jeszcze wrzucić Kim Dzong Una, Erdogana i Orbana.

I tak już całkiem na koniec podsumowując opisany tu mały wycinek działalności polskiej władzy, chcę powiedzieć że nigdy nie byłem sympatykiem jakichkolwiek poprzednich rządów i daleki byłem od ich subiektywnej oceny. Chyba tylko dlatego że jakoś nie przeszkadzały mi malwersacje krewetek i zegarków naręcznych, o których tak jęczał opozycyjny wtedy obóz PiS. Co się zmieniło w naszym otoczeniu porównując życie za czasów 'złej zmiany Tuska’ to każdy widzi dookoła siebie i w portfelu, oprócz oczywiście tych obywateli zaślepionych indoktrynacją polskiej narodowej szczujni TVP.


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top